Hoşgeldiniz  

Vefat Edenler

okan ummak | 21 Nisan 2022 | Ekonomi, Genel A- A+

Vefat Edenler

Kdz.Ereğli İlçesinde Bugün (21 Nisan 2022 Perşembe ) Vefat edenler ;

Merhum Nusret Yılmaz Ve Müesser Yılmaz’ın Oğlu, Rafet, Hikmet, Müfide Ve Ayşe’nin Kardeşleri, Bayram Akçay’ın Kayınbiraderi, Saffet YILMAZ Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Abalı Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Balı Mahallesi Gökme Sokak Sakinlerinden Merhum İsmail Dinçel’in Eşi, Saadet Vural, Cüneyt Dinçel Ve Vasıf Dinçel’in Anneleri, Emine Erol, Meryem Kaplan, Nigar Akman, Türkan Efe, Kasap Ahmet Özbay’ın Kardeşleri, Bircan Dinçel, Necla Dinçel Ve Polis Memuru Güray Vural’ın Kayınvalidesi, Beyza, İsmail, Kerem, Çağla, Damla Ve Yağmur Dinçel’in Babaanneleri, Aydın Ve Eren Vural’ın Anneanneleri, Avukat Yılmaz Efe Ve Avukat Erden Efe’nin Teyzeleri, Şükran DİNÇEL Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Balı Mahallesi Gökme Sokak Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Gökme Sokak Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Yaşar EŞİ Şerife CEBECİ Vefat Etmiştir. Ormanlı Beldesi Yeşil Köy İmşeler Mahallesi Merhumenin Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Köy Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Vefat Edenler
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2020 Batı Karadeniz TV Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.