Hoşgeldiniz  

Kdz.Ereğli’nin ivedilikle çözülmesi gereken konuları TSO’da masaya yatırıldı

okan ummak | 24 Ağustos 2022 | Ekonomi, Sürmanşet, Tüm Manşetler A- A+

Kdz.Ereğli’nin ivedilikle çözülmesi gereken konuları TSO’da masaya yatırıldı

TSO Başkanı Arslan Keleş, sorunları AK Parti heyetine aktardı..

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, beraberinde AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt ile birlikte Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş‘i ziyaret etti.

TSO binasında gerçekleşen ziyarette Başkan Keleş, AK Parti heyetine Kdz.Ereğli’nin ivedilikle çözülmesi gereken konuları aktardı.

Kdz. Ereğli’de uzun yıllardır gündeminde olan eğitim kampüsü projesi, Ereğli’nin Kıyıcak’tan başlayıp Ören Mahallesi’nden Zonguldak-Ereğli karayoluna bağlanacak olan çevre yolu projesi, Ereğli-Devrek arası karayolu, Kdz.Ereğli Kaymakamlık, Emniyet ve diş hastanesi binalarının bir an önce yapılması konusu, Kdz. Ereğli TSO öncülüğünde yapılan 2. Organize Sanayi Bölgesi projesi, kafes balıkçılığı, Kdz.Ereğli örtü altı tarımın geliştirilmesi ve amatör futbol kulüpleri için saha yapımı konularının masaya yatırıldığı ziyarette konuşan Keleş; “Biz bu projeleri takip ediyoruz. Kdz. Ereğli için hayati öneme sahip olduğunu düşünüyoruz. Bahsettiğimiz projeler hayata geçtiğinde Kdz. Ereğli’nin birçok sorunu çözülmüş olacak ve ilçemiz daha da büyüyüp gelişecek. Milletvekili Hamdi Uçar, AK Parti ilçe Başkan Saffet Bozkurt ve beraberindeki heyete gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2020 Batı Karadeniz TV Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.